cilt lekeleri

Merhaba

38 yaşındayım Cildim hassas, t bölgem yağlı, yanaklarımda sarkma, alnımda (özellikle şakak kısımlarında) kahverengi lekeler var, cilt tonum dengesiz Yaklaşık 1 ay önce bana önerdiğiniz şekilde decleor radiance, welmaxx aloe veralı serum, decleor nem maskesi ile pco mask kullanımını düzenli şekilde yaptım Serumum bitti, 30 faktörlü güneş koruyucumu da kullanıyorum Pco mask'ta ikinci küre başlayacağım Decleor'un maskesine tek kelimeyle bayıldım, malesef kremini pek sevemedim Bir ay sonunda cildimdeki hassasiyet büyük ölçüde düzeldi, yanaklarımdaki sarkma, lekelerim ve eşitsiz yüz tonum hala aynı Size yazma nedenim decleor'un kremiyle birlikte lekelere de etki edecek bir ürün kullanabilir miyim?
t bölgemdeki geniş gözenekler için ne yapabilirim Piyasada çok ürün var ama cildimdeki aşırı hassasiyeti düşününce yanlış bir ürün almaktan korkuyorum Bir de hassasiyetten ötürü peeling kullanamıyorum ama cildimin ihtiyaç duyduğunu fark ediyorum artık Bir arkadaşım dermologica'nn daily microfoliant adlı ürününü kullanıyormuş çok memnun İçinde parçacık yokmuş, pirinç özlü bir ürünmüş sanırım Ne dersiniz, bana da uygun olur mu?
Asena A. - 43 Yaşında - Trabzon
LilaKutu Güzellik Ekibi LilaKutu Güzellik Uzmanı
Asena Hanım Merhaba, 38 yaş cildin yaşlanma temposunun hızlanmaya başladığı yaş basamağı... "Neden yaşlanıyoruz" adlı videoda Avrupa Kozmetik, Estetik ve Dermatologlar Birliği Başkanı Dr. Erçin Özüntürk ile yaşlanma nedenlerimiz hakkında sohbet ettik. Video ekte ne olur izleyin... Benim size sayfalarca yazarak anlatabileceğim konuy çok net anlattı doktor bey. Serumlar ve ampuller deri altında çabuk emilimle, "ilk etkilerini" 2 haftada rahatlıkla gözlemlediğimiz;uzun vadede daha net sonucu yüzeyde gördüğümüz konsantre ürünlerdir. Plasenta maske gibi...Wellmaxx ampuller gibi Ama kremlerin yapılanma etkilerinin görünmesi için 1,5 ay gibi bir süreyi tamamlamak gerekiyor. Hücreler, 5 hafta kadar bir sürede yenilenme döngüsünü tamamlarlar ve kremlerden gözle görünür sonuçları bu kavanozlar bittiğinde gözlemleyebiliriz. Sarkma ve toparlanma + lekelerin tonunun açılması için lütfen disiplinle kullanıp, ürünü bitirmeyi beklemelisiniz. Siz life radiance'ın altına, Natura House Leke Giderici Serum önereceğim. (Sabah ve akşam kullanın) Cildinizdeki hassasiyete de zarar vermez. Yavaş alttan lekenin koyulmasını engellerken, mevcut olanın da açılmasına yardım eder.Gözenekleri de sıkılaştıran deri yapısını düzenleyen içeriği de size yardım edecektir. T bölgesindeki geniş gözenekler için haftada bir maske yaptığınızda" iri gözenekli yere" Living Nature temizleyici/sıkılaştırıcı maskeyi uygulayın. Yüzünüzü temizleme ürününüz yumuşak bir ürünse yağ salgısını dürtmeyeceğinden, gözenekler de açılmayı bırakacaktır. Peeling olarak Daily Microfoliant'ı kullanabilirsiniz. Zarar vermeyen ölü tabakayı atacak kadar inceciktir... İçerği ekte: http://www.cosmeticanalysis.com/cosmetic-products/dermalogica-daily-microfoliant-1.html Kullanabilirsiniz. Sevgiler Ayşenur

Önerilen Ürünler

98,00 ₺
Yağlı ve karma cilt için maske
11
38,90 ₺
Doğal içeriğiyle leke oluşumunu önler

Benzer Sorular ve Cevapları