Natracare

Natracare; sadece organik ve doğal ürün markası olmaktan çok daha fazlasıdır. Dünyada, arkasında temiz bir iz bırakmak adına, kendini kişisel bakım ve sağlık için doğal çözümler sunmaya adamış etik ve ödül sahibi bir markadır.

Tüm kadın hijyen ve bebek ürünlerinde sadece organik ve doğal materyaller kullanmakta ve bu materyallerin en yüksek organik, çevresel ve geri dönüşümsel standartlarda olmasına önem vermektedir. Çalıştığı ham madde üreticilerinin bile aynı prensipleri paylaşmasına ve kaynaklarını belgeliyor olmasına önem vermektedir.

Natracare ürünleri, USDA Organik sertifikasına sahiptir. Plastik, klor, reyon, lateks, kimyasal katkı maddeleri, parfüm yada boya içermemektedir. Vegandır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Her yıl 45 milyar hijyenik ped atılıyor. Bunların birçoğu plastik gibi yeryüzünde yüzlerce yıl çözünemeyen sentetik maddeler içeriyor. İşte bu yüzden, Natracare ürünlerinin %95 ile %100 arasında geri dönüştürülebilir ve doğada çözünebilir.

Natracare Kategorileri

Natracare Yorumları

Natracare markasının ürünleri için 1 adet yorum yapıldı.

  • Kerime G. - 35 Yaşında - İstanbul 14 Aralık 2017 16:37

    Günlük Ped - Anatomik Şekilli 30x1 adet

    Bu urunu annem icin aliyoruz cok allerjik bunyelidir ve market pedleri cok rahatsiz ediyordu. Bu pedleri kullanmaya basladigindan beri hicbir alerjik reaksiyon gostermedi, cok memnun.